menu
Usługi

Nasza oferta

Oddaj się w ręce wykwalifikowanego zespołu medycznego

Leczenie alkoholizmu to niemal zawsze skomplikowany, długotrwały proces. Aby przejść przez niego szybciej, warto zgłosić się do naszego gabinetu i skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów.

Przy prawidłowo wykonanym zabiegu, większość klientów potwierdza skuteczność metody, jaką jest wszywka alkoholowa. Katowice są jednym z miast, w których pacjenci mogą skorzystać z naszych, profesjonalnie realizowanych usług. Zapraszamy!

Wszywka alkoholowa – Katowice
Postaw na zaufaną firmę

Zadaniem wszywki jest wywołanie niechęci do spożywania alkoholu. Jej działanie można porównać do strażnika, który pilnuje, aby pacjent nie sięgnął po używkę. W większości przypadków metoda ta pozwala rozpocząć pierwszą fazę trzeźwości. W wyniku tego pacjent realnie ocenia swój stan zdrowia i zyskuje motywację do dalszego leczenia.

UWAGA: prawidłowo wykonana implantacja powinna przebiegać pod kontrolą lekarza.

Profesjonalizm

Zabieg odbywa się w sterylnych warunkach i z zastostowaniem wszelkich środków ostrożności.

Specjaliści

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów.

Uznanie

Zaufało nam tysiące pacjentów

Esperal Katowice

Implantacja esperalu to metoda pomocnicza, umożliwiająca skuteczną walkę z uzależnieniem alkoholowym. Polega na wszyciu specjalnych tabletek, które blokują enzym uczestniczący w trawieniu etanolu w wątrobie. W wyniku tego, w organizmie zbierają się metabolity, powodujące wyjątkowo silnego, nieprzyjemnego kaca. W efekcie pacjent zaczyna odczuwać niechęć do ponownego sięgnięcia po używkę i zachowuje trzeźwość.

Esperal Katowice - zabieg wykonywany w gabinecie lekarskim

Zabieg musi być przeprowadzany w idealnie sterylnych warunkach. Z tego względu wykonujemy go wyłącznie w naszym gabinecie. Wszywka alkoholowa jest implantowana w znieczuleniu miejscowym, najczęściej w górnej części pośladka lub okolicy łopatki.

Wszycie leku trwa około 30 minut. W przypadku osób będących w tzw. ciągu alkoholowym, przed realizacją usługi konieczne jest wykonanie detoksykacji (odtruwania). Dlaczego? Ponieważ implantacja wszywki alkoholowej wymaga stanu pełnej trzeźwości u pacjenta minimum przez 12-24 godziny.